Jabra Perform 75 Push to Talk Black Bluetooth Wireless USB Type-C Headset
SKU: 5111-119
RRP $659.00
In Stock
Notify me when back in stock
Wireless:Yes
Bluetooth:Yes
Monaural:Yes
Interface:USB Type-C
Colour:Black
| SKU | 5111-119 |
| Model # | 5111-119 |
| Barcode # | 05706991031423 |
| Brand | Jabra |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.