Jabra Link 14201-16 EHS Adapter
Hook Switch Control for Cisco Unified IP Phones
SKU: 14201-16
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | 14201-16 |
| Model # | 14201-16 |
| Barcode # | 05706991007008 |
| Brand | Jabra |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.