Jabra Kensington Lock Adaptor 1-Pack
SKU: 14208-10
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | 14208-10 |
| Model # | 14208-10 |
| Barcode # | 00706487018193 |
| Brand | Jabra |
| Shipping Weight | 0.0400kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.