Jabra Evolve3 85 UC Black Bluetooth Wireless 3.5mm Headset
SKU: 38599-989-899
RRP $959.00
In Stock
Notify me when back in stock
Wireless:Yes
Bluetooth:Bluetooth 5.3
Interface:3.5mm
Colour:Black
| SKU | 38599-989-899 |
| Model # | 38599-989-899 |
| Barcode # | 05706991034462 |
| Brand | Jabra |
| Shipping Weight | 0.7200kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.