Jabra Evolve3 75 MS Black Bluetooth Wireless USB Headset
SKU: 37599-999-999
RRP $719.00
In Stock
Notify me when back in stock
Wireless:Yes
Bluetooth:Bluetooth 5.3
Interface:USB
Colour:Black
| SKU | 37599-999-999 |
| Model # | 37599-999-999 |
| Barcode # | 05706991035117 |
| Brand | Jabra |
| Shipping Weight | 0.6800kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.