Jabra Evolve 20SE MS Mono Black USB Headset
SKU: 4993-823-309
RRP $101.20
In Stock
Notify me when back in stock
Monaural:Yes
Interface:USB
Colour:Black
| SKU | 4993-823-309 |
| Model # | 4993-823-309 |
| Barcode # | 00848354029977 |
| Brand | Jabra |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.