Jabra BIZ 1500 Duo Black USB Headset
SKU: 1559-0153
In Stock
- Low-cost professional corded headset
- Noise-cancellation technology
- Great sound, all-day comfort and tough design
Notify me when back in stock
Interface:USB
Colour:Black
| SKU | 1559-0153 |
| Model # | 1559-0153 |
| Barcode # | 00706487017592 |
| Brand | Jabra |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.