HP ZBook Firefly G11 16" WUXGA IPS Touch Ultra 5 125H 16GB 512GB SSD AI Boost WiFi 6E W11P Workstation Laptop
SKU: A1LP0PT
RRP $2,618.35
In Stock
Notify me when back in stock
FREEBIES! Buy HP ZBook Firefly G11 16" WUXGA IPS Touch Ultra 5 125H 16GB 512GB SSD AI Boost WiFi 6E W11P Workstation Laptop Today & Choose From One Of These FREE Gifts!
Edifier W600BT Blue Bluetooth Wireless 3.5mm Headset
FREE With This Item!
CPU:Intel Core Ultra 5 processor 125H
RAM:16GB
Integrated Graphics:Intel Arc graphics
SSD:512GB
Screen Size (Inches):16"
Screen Resolution:1920 x 1200
Screen Panel Type:IPS
Touch Screen:Yes
USB Type-C:2
USB Type-C Power Delivery Support:Yes
USB Type-C DisplayPort Support:Yes
USB Type-C Thunderbolt 4 Support:Yes
USB Type-A:1
HDMI:1
WLAN (WiFi):802.11ax
Webcam:5MP
Audio In/Out Type:Combined 3.5mm
Fingerprint Reader:Yes
Backlit Keyboard LED:Yes
Colour:Grey
Weight (kg):1.72kg
Operating System:Windows 11 Pro
| SKU | A1LP0PT |
| Model # | A1LP0PT |
| Barcode # | 00198122805334 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Free Wireless Headset with Every Laptop Purchase