HP USB-C to HDMI Adapter
SKU: 4SH07AA
Sold Out
Notify me when back in stock
| SKU | 4SH07AA |
| Model # | 4SH07AA |
| Barcode # | 00193015013964 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.