HP Pro SFF 280 G9 i5-12500 16GB 512GB SSD W11P Desktop PC
SKU: C9TT5AT
RRP $2,387.00
In Stock
Notify me when back in stock
CPU:Intel Core i5-12500
RAM:16GB
RAM Clock Speed:3200MHz
Integrated Graphics:Intel UHD Graphics 750
SSD:512GB
WLAN (WiFi):802.11ac
HDMI:1x HDMI 1.4
VGA:1
USB Type-A:4
Wattage:240W
Operating System:Windows 11 Pro
| SKU | C9TT5AT |
| Model # | C9TT5AT |
| Barcode # | 00199642583528 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 4.7000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.