HP EliteBook 8 Flip G1i 13.3" WUXGA IPS Touch Ultra 5 225U 32GB 512GB SSD AI Boost WiFi 7 W11P Laptop
SKU: BX3Q3PT
In Stock
Notify me when back in stock
FREE GIFT:
Edifier W600BT Blue Bluetooth Wireless 3.5mm Headset
FREE with this item
CPU:Intel Core Ultra 5 225U
RAM:32GB
Integrated Graphics:Intel Arc graphics
SSD:512GB
Screen Size (Inches):13.3"
Screen Resolution:1920 x 1200
Screen Panel Type:IPS
Touch Screen:Yes
USB Type-C:3
USB Type-C Power Delivery Support:Yes
USB Type-C DisplayPort Support:Yes
USB Type-A:1
HDMI:1x HDMI 2.1
WLAN (WiFi):802.11be
Webcam:5MP
SD Card Reader:1
Fingerprint Reader:Yes
Backlit Keyboard LED:Yes
Colour:Grey
Weight (kg):1.39kg
Operating System:Windows 11 Pro
| SKU | BX3Q3PT |
| Model # | BX3Q3PT |
| Barcode # | 00199251716539 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Free Wireless Headset with Every Laptop Purchase