HP AV4H7AA OMEN 27q G2 27" QHD IPS 180Hz 1ms HDR FreeSync Gaming Monitor
SKU: AV4H7AA
RRP $599.01
In Stock
Notify me when back in stock
Screen Size (Inches):27"
Screen Resolution:2560 x 1440
Resolution Simplified:QHD
Aspect Ratio:16:9
Screen Panel Type:IPS
Screen Refresh Rate (Hz):180Hz
Response Time (ms):1ms
HDR:HDR 400
Adaptive Sync:FreeSync
HDMI:2x HDMI 2.0
DisplayPort (DP):1x DisplayPort 1.4
Height Adjustable:Yes
Tilt Adjustable:Yes
Pivot Adjustable:Yes
VESA Mounting:100 x 100
| SKU | AV4H7AA |
| Model # | AV4H7AA |
| Barcode # | 00198701661412 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 11.0000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.600m |
| Shipping Length | 0.700m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.