HP 5S4C3AA-OEM 8GB 4800MHz CL40 DDR5 Laptop RAM Memory
SKU: 5S4C3AA-OEM
In Stock
Notify me when back in stock
RAM Clock Speed:4800MHz
CL Timing:CL40
Voltage:1.1V
Memory Type:DDR5
Capacity-ram:8GB
| SKU | 5S4C3AA-OEM |
| Model # | 5S4C3AA-OEM |
| Barcode # | 5715063125342 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.