Gigabyte X870 A ELITE WIFI7 AMD AM5 DDR5 RGB LED WiFi 7 ATX Motherboard
SKU: X870 A ELITE WIFI7
RRP $629.64
In Stock
Notify me when back in stock
Chipset:X870
Form Factor:ATX
WiFi:Yes
M.2 Sockets:4
RAM Type Support:DDR5
RAM Slots (DIMM/Desktop Memory):4
Max RAM Capacity (GB):256GB
RGB Header/Connector:4
LED:RGB
Socket:AM5
| SKU | X870AELITEWIFI7 |
| Model # | X870 A ELITE WIFI7 |
| Barcode # | 04719331864811 |
| Brand | Gigabyte |
| Shipping Weight | 2.9000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.