Gigabyte MO32U2 31.5" 4K QD-OLED 240Hz 0.03ms HDR G-Sync USB-C Gaming Monitor
SKU: MO32U2
RRP $1,499.00
Sold Out
Notify me when back in stock
Screen Size (Inches):31.5"
Screen Resolution:3840×2160
Resolution Simplified:4K
Aspect Ratio:16:9
Screen Panel Type:OLED
Screen Refresh Rate (Hz):240Hz
Response Time (ms):0.03ms
HDR:HDR 400
Adaptive Sync:G-Sync
HDMI:2x HDMI 2.1
DisplayPort (DP):1x DisplayPort 1.4
USB Type-C (DisplayPort):1
USB Type-A:2
Height Adjustable:Yes
Swivel Adjustable:Yes
Tilt Adjustable:Yes
Pivot Adjustable:Yes
Speaker Included:Yes
VESA Mounting:100 x 100
| SKU | MO32U2 |
| Model # | MO32U2 |
| Barcode # | 08895230242322 |
| Brand | Gigabyte |
| Shipping Weight | 6.5000kg |
| Shipping Width | 0.760m |
| Shipping Height | 0.460m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.