Gigabyte H610M D3H WIFI DDR4 Intel LGA 1700 DDR4 WiFi mATX Motherboard
SKU: M/B H610M D3H WIFI DDR4 1
RRP $199.00
In Stock
Notify me when back in stock
Chipset:H610
Form Factor:microATX (mATX)
WiFi:Yes
M.2 Sockets:2
RAM Type Support:DDR4
RAM Slots (DIMM/Desktop Memory):2
Max RAM Capacity (GB):64GB
RGB Header/Connector:2
Socket:LGA 1700
| SKU | MBH610MD3HWIFIDDR41.0 |
| Model # | M/B H610M D3H WIFI DDR4 1 |
| Barcode # | 00889523049396 |
| Brand | Gigabyte |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.