Gigabyte GP-P650G-PG5 650W 80 PLUS Gold Power Supply
SKU: GP-P650G PG5
RRP $99.00
In Stock
Notify me when back in stock
Wattage:650W
80 Plus Efficiency:80 PLUS Gold
| SKU | GP-P650G-PG5 |
| Model # | GP-P650G PG5 |
| Barcode # | 00810162143558 |
| Brand | Gigabyte |
| Shipping Weight | 2.2600kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
5 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.