Gigabyte GeForce AORUS RTX 5090 MASTER 32GB GDDR7 RGB LED Graphics Card
SKU: GV-N5090AORUS-M-32GD
In Stock
Notify me when back in stock
Clock Speed (MHz):2655MHz
Memory (VRAM):32GB
Memory Type:GDDR7
Recommended PSU:1000W
Length (mm):360mm
DisplayPort (DP):3x DisplayPort 2.1
HDMI:1x HDMI 2.1
LED:RGB
| SKU | GV-N5090AORUS-M-32GD |
| Model # | GV-N5090AORUS-M-32GD |
| Barcode # | 04719331355807 |
| Brand | Gigabyte |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
4 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Get the standard edition of 007 First Light by 11/6/2026*