Gigabyte B850M EAGLE WIFI6E ICE AMD AM5 DDR5 mATX Motherboard
SKU: M/B B850M EAGLE WF6E ICE
RRP $329.00
In Stock
Notify me when back in stock
Chipset:B850
Form Factor:microATX (mATX)
WiFi:Yes
M.2 Sockets:2
RAM Type Support:DDR5
RAM Slots (DIMM/Desktop Memory):4
Max RAM Capacity (GB):256GB
Socket:AM5
| SKU | MBB850MEAGLEWF6EICE |
| Model # | M/B B850M EAGLE WF6E ICE |
| Barcode # | 00889523049679 |
| Brand | Gigabyte |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.