Gigabyte B850M EAGLE WF6E ICE AMD AM5 DDR5 RGB LED WiFi 6E mATX Motherboard
SKU: B850M EAGLE WF6E ICE
RRP $380.16
In Stock
Notify me when back in stock
Chipset:B850
Form Factor:microATX (mATX)
WiFi:Yes
M.2 Sockets:2
RAM Type Support:DDR5
RAM Slots (DIMM/Desktop Memory):4
Max RAM Capacity (GB):256GB
RGB Header/Connector:4
LED:RGB
Socket:AM5
| SKU | B850MEAGLEWF6EICE |
| Model # | B850M EAGLE WF6E ICE |
| Barcode # | 04719331871789 |
| Brand | Gigabyte |
| Shipping Weight | 2.2000kg |
| Shipping Width | 0.290m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.