Gigabyte B760M DS3H WF6E GEN5 Intel LGA 1700 DDR5 mATX Motherboard
SKU: B760M DS3H WF6E GEN5
RRP $255.42
In Stock
Notify me when back in stock
Chipset:B760
Form Factor:microATX (mATX)
WiFi:Yes
M.2 Sockets:2
RAM Type Support:DDR5
RAM Slots (DIMM/Desktop Memory):4
Max RAM Capacity (GB):256GB
RGB Header/Connector:3
Socket:LGA 1700
| SKU | B760MDS3HWF6EGEN5 |
| Model # | B760M DS3H WF6E GEN5 |
| Barcode # | 04719331872809 |
| Brand | Gigabyte |
| Shipping Weight | 1.6000kg |
| Shipping Width | 0.290m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.