Gigabyte B650I AX AMD AM5 DDR5 WiFi 6E ITX Motherboard
SKU: B650I AX
RRP $541.00
In Stock
Notify me when back in stock
Chipset:B650
Form Factor:Mini-ITX
WiFi:Yes
M.2 Sockets:1
RAM Type Support:DDR5
RAM Slots (DIMM/Desktop Memory):2
Max RAM Capacity (GB):128GB
RGB Header/Connector:2
Socket:AM5
| SKU | B650IAX |
| Model # | B650I AX |
| Barcode # | 04719331859190 |
| Brand | Gigabyte |
| Shipping Weight | 1.3790kg |
| Shipping Width | 0.270m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.