Gigabyte B550M H AMD AM4 ATX Motherboard DDR4
SKU: M/B B550M H ARGB 1.0
In Stock
Notify me when back in stock
Chipset:B550
Form Factor:ATX
M.2 Sockets:1
RAM Type Support:DDR4
RAM Slots (DIMM/Desktop Memory):2
Max RAM Capacity (GB):64GB
RGB Header/Connector:3
Socket:AM4
| SKU | MBB550MHARGB1.0 |
| Model # | M/B B550M H ARGB 1.0 |
| Barcode # | 00889523056950 |
| Brand | Gigabyte |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.240m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.