G.Skill Trident Z5 Neo 48GB (2x24GB) 8000Mhz CL40 EXPO Black DDR5 Desktop RAM Memory Kit
SKU: F5-8000J4048G24GX2-TZ5N
Sold Out
Notify me when back in stock
Kit:2x24GB
RAM Clock Speed:8000Mhz
CL Timing:CL40-48-48-128
Voltage:1.4V
Memory Type:DDR5
Colour:Black
Capacity-ram:48GB
| SKU | F5-8000J4048G24GX2-TZ5N |
| Model # | F5-8000J4048G24GX2-TZ5N |
| Barcode # | 04713294238221 |
| Brand | G.Skill |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Limited Lifetime Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.