Force GC300 Wireless White BT 2.4GHz Game Controller
SKU: FORCE GC300 W WHITE
In Stock
Notify me when back in stock
| SKU | FORCE-GC300-W-WHITE |
| Model # | FORCE GC300 W WHITE |
| Barcode # | 04711377269919 |
| Brand | MSI |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.