Ekwb CoolStream SE 280 Slim Radiator
SKU: 3831109860496
Sold Out
Notify me when back in stock
Port Threads:2x G1/4"
Fan Size:140mm
| SKU | 3831109860496 |
| Model # | 3831109860496 |
| Barcode # | 03831109860496 |
| Brand | Ekwb |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.