Eaton 9PX3000IRT3UANZ 3000W 3000VA 10 Outlets UPS
SKU: 9PX3000IRT3UANZ
RRP $8,957.21
In Stock
Notify me when back in stock
Wattage (W):3000W
Volt-amps (VA):3000VA
Number of Outlets:10 Outlets
| SKU | 9PX3000IRT3UANZ |
| Model # | 9PX3000IRT3UANZ |
| Barcode # | 00743172081391 |
| Brand | Eaton |
| Shipping Weight | 30.0000kg |
| Shipping Width | 0.540m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.490m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.