Eaton 5SC 700W 1000VA 8 Outlets UPS
SKU: 5SC1000i
In Stock
Notify me when back in stock
Wattage (W):700W
Volt-amps (VA):1000VA
Number of Outlets:8 Outlets
| SKU | 5SC1000i |
| Model # | 5SC1000i |
| Barcode # | 05712505802458 |
| Brand | Eaton |
| Shipping Weight | 13.0000kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.