Dynabook Satellite Pro C40-K 14" 1080p IPS Core 5 120U 16GB 512GB SSD WiFi 6 W11P Laptop
SKU: PSY25A-015002
RRP $1,661.00
In Stock
Notify me when back in stock
FREE GIFT:
Edifier W600BT Blue Bluetooth Wireless 3.5mm Headset
FREE with this item
CPU:Intel Core 5 120U
RAM:16GB
Integrated Graphics:Intel Iris Xe Graphics
SSD:512GB
Screen Size (Inches):14"
Screen Resolution:1080p FHD 1920 x 1080
Screen Panel Type:IPS
USB Type-C:1
USB Type-C Power Delivery Support:Yes
USB Type-C DisplayPort Support:Yes
USB Type-A:3
HDMI:1
WLAN (WiFi):802.11ax
Ethernet Port/RJ45:1
Webcam:Yes
microSD Card Reader:1
Audio In/Out Type:Combined 3.5mm
Colour:Blue
Weight (kg):1.35kg
Operating System:Windows 11 Pro
| SKU | PSY25A-015002 |
| Model # | PSY25A-015002 |
| Barcode # | 09334427074766 |
| Brand | Dynabook |
| Shipping Weight | 1.8000kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Free Wireless Headset with Every Laptop Purchase