Dynabook Canvio Advance 1TB Green USB 3.0 Portable SSD
SKU: HDTCA10AG3AA
RRP $143.00
In Stock
Notify me when back in stock
Capacity:1TB
Interface:USB 3.0
Colour:Green
| SKU | HDTCA10AG3AA |
| Model # | HDTCA10AG3AA |
| Barcode # | 04547808811941 |
| Brand | Dynabook |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.