Dell WM126 Wireless Optical Ambidextrous Mouse
SKU: 570-AAMO
RRP $28.00
In Stock
Notify me when back in stock
Wireless:Yes
Sensor Type:Optical
DPI:1000DPI
Form Factor:Ambidextrous
| SKU | 570-AAMO |
| Model # | 570-AAMO |
| Barcode # | 00884116215257 |
| Brand | Dell |
| Shipping Weight | 0.5576kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.