Dell Pro Titan Gray Laser Ambidextrous Mouse
SKU: 570-ABDN
RRP $38.01
In Stock
Notify me when back in stock
Sensor Type:Laser
DPI:3200DPI
Form Factor:Ambidextrous
| SKU | 570-ABDN |
| Model # | 570-ABDN |
| Barcode # | 05397184289129 |
| Brand | Dell |
| Shipping Weight | 0.5980kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.