Dell Pro Silent Wired Collaboration Yes LED Black Mechanical Keyboard
SKU: 580-BBZR
RRP $51.48
In Stock
Notify me when back in stock
Switch Type:Mechanical
Colour:Black
Backlit Keyboard LED:Yes
| SKU | 580-BBZR |
| Model # | 580-BBZR |
| Barcode # | 00884116475309 |
| Brand | Dell |
| Shipping Weight | 0.9600kg |
| Shipping Width | 0.480m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.