Dell Pro PB14250 14" FHD+ IPS Ultra 7 268V 32GB 512GB SSD AI Boost WiFi 7 W11P Laptop
SKU: CTO735_PB14250_AU
RRP $7,480.00
In Stock
Notify me when back in stock
CPU:Ultra 7 Processor 268V
RAM:32GB
Integrated Graphics:Intel Arc graphics
SSD:512GB
Screen Size (Inches):14"
Screen Resolution:1920 x 1200
Screen Panel Type:IPS
USB Type-C:2
USB Type-C Power Delivery Support:Yes
USB Type-C DisplayPort Support:Yes
USB Type-C Thunderbolt 4 Support:Yes
USB Type-A:2
HDMI:1x HDMI 2.1
WLAN (WiFi):802.11be
Webcam:1080p FHD Webcam
Audio In/Out Type:Combined 3.5mm
Colour:Aluminium
Weight (kg):1.53kg
Operating System:Windows 11 Pro
| SKU | CTO735_PB14250_AU |
| Model # | CTO735_PB14250_AU |
| Barcode # | 00000000000N/A |
| Brand | Dell |
| Shipping Weight | 2.0300kg |
| Shipping Width | 0.270m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.