Dell Pro P P2726H 27" 1080p IPS 120Hz Monitor
SKU: P2726H
RRP $1,098.90
In Stock
Notify me when back in stock
Screen Size (Inches):27"
Screen Resolution:1080p FHD 1920 x 1080
Resolution Simplified:1080p
Aspect Ratio:16:9
Screen Panel Type:IPS
Screen Refresh Rate (Hz):120Hz
HDMI:1x HDMI 1.4
DisplayPort (DP):1
USB Type-A:2
Height Adjustable:Yes
Swivel Adjustable:Yes
Tilt Adjustable:Yes
Pivot Adjustable:Yes
VESA Mounting:100 x 100
| SKU | P2726H |
| Model # | P2726H |
| Brand | Dell |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.