Dell Pro MS300 Wireless Optical Ambidextrous Mouse
SKU: 570-ABOP
RRP $45.00
In Stock
Notify me when back in stock
Wireless:Yes
Sensor Type:Optical
DPI:4000DPI
Form Factor:Ambidextrous
| SKU | 570-ABOP |
| Model # | 570-ABOP |
| Barcode # | 05397184725313 |
| Brand | Dell |
| Shipping Weight | 0.5650kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.