Dell Pro 15 Essentials PV15250 15.6" 1080p IPS 120Hz i5-1334U 16GB 512GB SSD WiFi 6 W11P Laptop
SKU: OPV1525000501GAUCOM
RRP $1,318.90
In Stock
Notify me when back in stock
CPU:Intel Core i5-1334U
RAM:16GB
Integrated Graphics:Intel UHD Graphics
SSD:512GB
Screen Size (Inches):15.6"
Screen Resolution:1080p FHD 1920 x 1080
Screen Panel Type:IPS
Screen Refresh Rate (Hz):120Hz
USB Type-C:1
USB Type-A:2
HDMI:1x HDMI 1.4
WLAN (WiFi):802.11ax
Webcam:720p HD Webcam
SD Card Reader:1
Audio In/Out Type:Combined 3.5mm
Colour:Black
Weight (kg):1.9kg
Operating System:Windows 11 Pro
| SKU | OPV1525000501GAUCOM |
| Model # | OPV1525000501GAUCOM |
| Barcode # | 00000000000N/A |
| Brand | Dell |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.