Dell MS116 White Optical Ambidextrous Mouse
SKU: 570-AAJN
RRP $18.00
In Stock
Notify me when back in stock
Sensor Type:Optical
DPI:1000DPI
Form Factor:Ambidextrous
| SKU | 570-AAJN |
| Model # | 570-AAJN |
| Barcode # | 05397063763689 |
| Brand | Dell |
| Shipping Weight | 0.9130kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 1.850m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.