Dell MS116 Optical Mouse
SKU: 570-AASJ
RRP $17.00
In Stock
Notify me when back in stock
Sensor Type:Optical
DPI:1000DPI
| SKU | 570-AASJ |
| Model # | 570-AASJ |
| Barcode # | 05397063763658 |
| Brand | Dell |
| Shipping Weight | 0.1400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.