Dell 570-BBJR Pro Compact Silent Wireless Optical Ambidextrous Mouse
SKU: 570-BBJR
In Stock
Notify me when back in stock
Wireless:Yes
Sensor Type:Optical
DPI:4020DPI
Form Factor:Ambidextrous
| SKU | 570-BBJR |
| Model # | 570-BBJR |
| Barcode # | 00000000000N/A |
| Brand | Dell |
| Shipping Weight | 0.5670kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.