Dell 570-ABEG MS3320W Black Wireless Optical Ambidextrous Mouse
SKU: 570-ABEG
RRP $50.00
In Stock
Notify me when back in stock
Wireless:Yes
Sensor Type:Optical
DPI:1600DPI
Form Factor:Ambidextrous
| SKU | 570-ABEG |
| Model # | 570-ABEG |
| Barcode # | 05397184289204 |
| Brand | Dell |
| Shipping Weight | 0.6515kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.