Dell 520-BBGG Pro Plus Black Bluetooth Wireless USB Type-C Headset
SKU: 520-BBGG
RRP $317.90
In Stock
Notify me when back in stock
Wireless:Yes
Bluetooth:Bluetooth 5.3
Interface:USB Type-C
Colour:Black
| SKU | 520-BBGG |
| Model # | 520-BBGG |
| Barcode # | 05397184820438 |
| Brand | Dell |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.