Dell 520-BBCW Pro Black USB Type-C Headset
SKU: 520-BBCW
RRP $130.00
In Stock
Notify me when back in stock
Interface:USB Type-C
Colour:Black
| SKU | 520-BBCW |
| Model # | 520-BBCW |
| Barcode # | 05397184791554 |
| Brand | Dell |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
| Shipping Width | 0.085m |
| Shipping Height | 0.085m |
| Shipping Length | 0.085m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Months Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.