Dell 210-BTHG Pro 6K Thunderbolt 5 Docking Station
SKU: 210-BTHG
RRP $1,042.80
In Stock
Notify me when back in stock
Docking Interface:Thunderbolt 5
HDMI:1x HDMI 2.1
DisplayPort (DP):2x DisplayPort 2.1
Max Resolution Support:6K
Max Number of Monitors:4
Monitor and Resolution Support:6144 x 3456 pixels at 120 Hz
USB Type-C:2
Ethernet Port/RJ45:1x 2.5 Gigabit Port
Wattage (W):330W
| SKU | 210-BTHG |
| Model # | 210-BTHG |
| Barcode # | 05397321029076 |
| Brand | Dell |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.