Corsair MM100
320mm x 270mm x 3mm
SKU: CH-9100020-WW
RRP $29.00
In Stock
Notify me when back in stock
Corsair MM100 Cloth Gaming Mouse Pad it's Superior control: Textile-weave surface designed for pixel-precise targeting and low friction tracking
Accurate + Precise: Optimized for both laser and optical gaming mice
Non-slip: Non-slip rubber base ensures secure placement
Comfortable: 320mm x 270mm x 3mm surface area.
Features
| SKU | CH-9100020-WW |
| Model # | CH-9100020-WW |
| Barcode # | 00843591094429 |
| Brand | Corsair |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Shipping Cubic | 0.000972000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.