Bundle -- TP-Link TC82 Kit 3MP Wireless Surveillance Camera (2 Pack)
SKU: TC82-KITx2pk
Was $278.00
In Stock
Notify me when back in stock
TP-Link TC82 Kit 3MP Wireless Surveillance Camera
|
2K UHD Video:Yes Wireless:Yes Night Vision:Yes Field of View:360Degrees |
| SKU | TC82-KITx2pk |
| Model # | TC82-KITx2pk |
| Brand | TP-Link |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.