Bundle -- TP-Link TC40 Outdoor Pan/Tilt Security Wi-Fi Camera 1080p Wireless Surveillance Camera (2 Pack)
SKU: TC40x2pk
Was $178.00
In Stock
Notify me when back in stock
TP-Link Tapo TC40 Outdoor Pan/Tilt Security Wi-Fi Camera 1080p Wireless Surveillance Camera
|
1080p FHD Video:Yes 720p HD Video:Yes Wireless:Yes Night Vision:Yes Field of View:360Degrees |
| SKU | TC40x2pk |
| Model # | TC40x2pk |
| Barcode # | 04895252505832 |
| Brand | TP-Link |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
1 Year Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.