Bundle - TP-Link Tapo TC60 Home Security Wi-Fi Camera 1080p Wireless Surveillance Camera (2 Pack)
SKU: TC60x2pk
Was $78.00
In Stock
Notify me when back in stock
TP-Link Tapo TC60 Home Security Wi-Fi Camera 1080p Wireless Surveillance Camera
|
1080p FHD Video:Yes 720p HD Video:Yes Wireless:Yes Night Vision:Yes |
| SKU | TC60x2pk |
| Model # | TC60x2pk |
| Barcode # | 04897098681695 |
| Brand | TP-Link |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
2 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.