Bundle -- TP-Link Deco E4 2-PK AC1200 Dual-Band WiFi Mesh Wi-Fi System + TP-Link Tapo P100 Mini Smart Wi-Fi Socket
SKU: DecoE4-2PK-TAPO-P100
In Stock
Notify me when back in stock
TP-Link Deco E4 2-PK AC1200 Dual-Band WiFi Mesh Wi-Fi System
|
WiFi Speed:AC1200 Wireless Networking Standard:802.11ac WiFi Band:Dual-Band WiFi:Yes MU-MIMO:Yes RJ45 WAN/LAN Ports:2 |
| SKU | DecoE4-2PK-TAPO-P100 |
| Model # | DecoE4-2PK-TAPO-P100 |
| Barcode # | 06935364085438 |
| Brand | TP-Link |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
3 Years Limited Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.