Bundle -- Synology DiskStation DS223 NAS+Seagate IronWolf 4TB HDD
SKU: DS223-ST4000VN006
In Stock
Notify me when back in stock
Synology DiskStation DS223 2 Bay Diskless NAS
|
Number of Bays:2 CPU:RTD1619B CPU Clock Speed (GHz):1.7GHz CPU Number of Cores:4 RAM:2GB Support 3.5" SATA Hard Drive:Yes Support 2.5" SATA Hard Drive:Yes Support 2.5" SATA SSD:Yes Ethernet Port/RJ45:1x Gigabit Port USB 3.2 Gen 1 Type-A:3 |
Seagate IronWolf 4TB 5400 RPM 3.5" SATA Desktop Hard Drive
|
Capacity:4TB RPM:5400 RPM Cache Size (MB):256MB Form Factor:3.5" SATA |
| SKU | DS223-ST4000VN006 |
| Model # | DS223-ST4000VN006 |
| Barcode # | 00846504004775 |
| Brand | Synology |
| Shipping Weight | 3.3500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.310m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | store |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Shopping Express users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.